SaLam..
Hye..name kiteorg Hazwani and Hazwanizza..kiteorg saje2 jer nk buat blog..hehe..kiteorg adik beradik yg tersangat comel..haha
..(dah perasan dah..) Just call hazwani=wani..Klaw Hazwanizza pulak panggil jer=Nizza..hmm..
About Wani..:-)
~Hazwani Binti Mohd Sabri..
~5 September 1998..
~Like Blue colour..
~Hate Pink!
About Nizza..:-)
~Hazwanizza Binti Mohd Sabri..
~19 Desember 1999..
~Like Pink..
~Hate Yellow!
Ha..ni La serba sedikit tentang kiteorg ..Laenkali kiteorg citer lagi yer..k,bye salam..;-)
Tiada ulasan:
Catat Ulasan